DANIŞMANLIK

Rota Yem , siparişi sonrası sizleri Rota Yem kullanan tüm üreticilerimizin olduğu watsap gruplarına davet ediyoruz. Bu gruplarda , tüm Rota Yem kullanan müşterilerin yazdıkları yazıları, paylaştıkları video ve resimleri görebiliyor yorumlar yapabiliyorsunuz. Açık ve şeffaf bir ticaret anlayışı olan Cengiz Çaylı , Rota Yem gruplarını adeta bir fakülte haline getirmiş, besi hayvancılığı , süt hayvancılığı , buzağı yetiştirme , analiz , para kazanma gibi konularda , grup da bulunan tüm müşterilerine ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Ayrıca Rota Yem gruplarında bulunan tecrübeli besicilerimiz de besi hayvancılığına yeni başlayan tüm üreticilere doğru bilgiler vermekte ve yönlendirmektedir. Gruplarda herkes, aldırdıkları kiloları, aylık dana tartımlarını , hayvan hastalıklarını ve tedavi şekillerini , uygun kaba kesif yem alışverişlerini , besleme şekillerini, hayvan alışverişlerini birbiriyle paylaşarak doğru bildikleri yanlışları öğrenmekte ve hayvancılığı daha profesyonel olarak yapmaktadır.

 

Unutmayın, hiçbir yem satıcısı tüm müşterilerini aynı grup içinde toplayarak risk alamaz. Cengiz Çaylı , rota yem ve yaptığı rasyonlara güvendiğini , bir eksikleri varsa onu bilerek o eksikliklerini gidermek amacıyla bu grupları kurmuştur.

 

Rota Yem , Rota Besi Yemi , Rota Konsantre Yem adı altında satış yapanlara dikkat ediniz. Cengiz Çaylı Rota yem bayileri sadece bu sitede yazılan yerlerden oluşmaktadır. Cengiz Çaylı ismini kullanarak satış yapan yem firmalarından aldığınız yemlerden ve yaşanan problemlerden sorumlu değiliz.